روند ارسال سفارشات برنا آنلاین

۱. تمامی سفارشات ثبت‌شده تا ساعت ۱۰ صبح هر روز کاری (روزهای غیر تعطیل)، همان روز آماده و تحویل پست می‌شوند.‌

۲. سفارشات ثبت‌شده پس از ساعت ۱۰ صبح در اولین روز کاری (غیر تعطیل) بعدی تحویل پست خواهند شد.

۳. تمامی سفارشات شما با دقت بسته‌بندی و با پست پیشتاز به مناطق مختلف کشور ارسال می‌شوند.
پس از تحویل بسته‌ها به پست، زمان تقریبی تحویل سفارشات پست پیشتاز بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۱ تا ۳ روز کاری است.

۴. با توجه به این‌که محصولات برنا آنلاین در سردخانه‌ی مجهز و در دمای ۴ درجه نگهداری می‌شوند، سفارشاتی که با روز جمعه یا سایر روزهای تعطیل سال مقارن شوند، پس از ایام تعطیلی تحویل پست می‌شوند تا تحت هیچ شرایطی در سیستم پست معطل نشوند و تازگی و طراوت خود را از دست ندهند.

۵. همان‌طور که ملاحظه می‌کنيد، برنا آنلاين بابت ارسال سفارشات مبلغ پانزده هزار تومان از مشتریان خود دريافت می‌کند، در حالی ‌که کم‌ترين هزينه پست از اين مبلغ بيشتر است و برنا آنلاین حداقل به ازای هر بسته حدود ۲۰ هزار تومان به عنوان هزینه حمل و نقل پرداخت می‌کند.
اين سياست برنا آنلاين است که به جای نصب بيلبورد و پرداخت هزينه‌های سنگين تبليغات شهری و…، هزينه ارسال را خودش پرداخت کند تا همه هموطنانمان در جای جای کشور عزیزمان بتوانند با کم‌ترین هزینه به محصولات با کیفیت و سالم ما دسترسی عادلانه داشته باشند.
ارسال مرسولات ما با پست پيشتاز انجام می‌شود که سرويسی بالاتر و سریع‌تر از سرویس عادی و سفارشی پست است، با این حال مشتریان عزیزی که عجله دارند، می‌توانند با پرداخت هزینه‌‌ی مازاد، از واحد امور مشتریان درخواست نمایند خریدشان با پست ويژه يا به وسيله باربری ارسال شود.